کد خبر : 5923 ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت [ ۱۵:۰۸ ]
چاپ کردن صفحه ذخیره فایل ارسال به دوستان

تا 24 دی ماه؛

«قطعۀ گمشده» را در تالار هنر ببینید

نمایش «قطعۀ گمشده» به نویسندگی نگار داستان پور و کارگردانی حمید پورآذری، تا ۲۴ دی ماه در تالار هنر به روی صحنه می رود.

به گزارش اصفهان مدیا، نویسندۀ نمایش «قطعۀ گمشده» در مورد داستان این نمایش گفت: قطعۀ گمشده، روایت اشخاصی است که کودکانگی روح خود را در میان دغدغه های بسیار روزمرۀ خود گم کرده اند و سعی دارد فضایی ایجاد کند که مخاطب لحظه ای به زندگی خود بیاندیشد و با کنکاش آن بخش های از یاد رفتۀ خود را پیدا کند.

 

نگار داستان پور تصریح کرد: قطعۀ گمشده در واقع بازگشتی به دنیای گمشدۀ آدم هاست، آن قسمتی که سرکوب شده است و باید گفت که این نمایش در عین روایت کردن، روایتی ندارد.

 

این نمایش به گفتۀ «وحید عمرانی» شاعر و منتقدی که از منظر بازیگر و عضوی از پیکرۀ این تئاتر، آن را تعریف می کند، اتفاقی جدید در تئاتر اصفهان است که تحت عنوان اجرا در محیط های نامتعارف شناخته می شود و حمید پورآذری کارگردان نام آشنای تئاتر ایران با اجرای آن در اصفهان از یک منظر مبحث اهمیت بخشیدن به جوانان هنرمند استان ها را تحت پوشش قرار می دهد و از منظری دیگر یک پیشنهاد اجرایی جدید را به جامعۀ هنرمندان تئاتر اصفهان پیشنهاد می کند و لایه های دیگری از هنر نمایش را در معرض دید آنان قرار می دهد.

 

در این نمایش یسنا پورسینا به عنوان مشاور کارگردان، علی قیومی به عنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز، هاجر عتیقی به عنوان دستیار کارگردان و منشی صحنه، بهنام رضایی به عنوان دستیار کارگردان و مدیر صحنه، محسن شارقی به عنوان مدیر اجرا، مژگان ابطحی به عنوان طراح صحنه، لباس، پوستر و بروشور، اشکان زیبائیان به عنوان عکاس و محمد مختاری به عنوان طراح حرکات حضور دارند و تبلیغات مجازی نیز بر عهدۀ امیر قالیچی است. بازیگران این نمایش عبارتند از: عادل یوسفی، لیلا قربانی، هاجر عتیقی، وحید عمرانی، متین برخوردار، روح الله جمشیدی، علی جلالپور، الهه جلالپور، زینب گیوی، محسن کرمی، تهمینه اکسیر، دلاور خسرو نیا، نعیمه مهدویان، رسول رمضانی، زهرا شفیع، رایا امیری، مهگل مجاز، شیلا رستمی، علی آزادمهر، مسیح حیدری، مجید مختاری، محمد مختاری، کیوان احمدیان، فاطمه خداوردی، هانیه موسوی زاهد و الینا ستاری.

 

علاقمندان برای دیدن این نمایش متفاوت، که با ظرفیتی محدود (هر ۱۵ دقیقه ۷ نفر) روی صحنه می رود، می توانند با تهیۀ بلیط از سایت tiwall.com تا ۲۴ دی ماه، هر روز رأس ساعت ۱۵ به تالار هنر مراجعه کنند.
منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

جهت جلوگیری از اسپمرها و نظرات غیرمجاز، لطفا کد امینتی زیر را به صورت صحیح وارد نمایید

سر خط خبر ها …