کد خبر : 5909 ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت [ ۱۴:۴۸ ]
چاپ کردن صفحه ذخیره فایل ارسال به دوستان

15 تا 30 دی ماه؛

«سه شب با مادوکس» در تالار هنر اصفهان

نمایش “سه شب با مادوکس” نوشته ماتئی ویسنی یک ترجمه تینوش نظم جو با طراحی و کارگردانی رهام بحیرایی کاری از گروه تئاتر دیگر در تالار هنر اصفهان به صحنه می رود.

به گزارش پایگاه خبری اصفهان مدیا به نقل از واحد رسانه این نمایش، کارگردان این نمایش در خلاصه داستان این نمایش می گوید:‌ برنو صاحب قهونه خانه / مسافرخانه ای در شهرستانی ساحلی است که مادوکس سه شب را آنجا سپری کرده است. مادوکس در این سه شب با برنو بیلیارد بازی کرده،‌ که برنده همواره مادوکس بوده است. با حضور گروبی، سزار، کلارا دیگر شخصیت های نمایش در مسافرخانه مشخص می شود که مادوکس هر سه شب گذشته با همگی آنها بوده و داستان های یکسانی برای همه آنها تعریف کرده و وعده هایی نیز داده است. حضور نژیامی رفتگر پرده از راز برمی دارد و نشان می دهد مادوکس سه شب گذشته را با تمامی مردم شهر بسر برده است. آدم های نمایش برای تلافی این رفتار عجیب مادوکس تصمیم به کشتن او می گیرند و هنگامی که می خواهند وارد اتاقش شوند با کمال تعجب خود را در حال بازی در اتاق مادوکس می یابند.

 

رهام بحیرایی پیرامون انتخاب این متن و دغدغه اجرای آن ادامه می دهد: این نمایش تنهایی انسان معاصر را در مواجه با خودش به تصویر می کشد و به نوعی شرح حال انسان امروز در تمام جوامع و کشورهاست. دغدغه اجرای آن به سالها قبل برمی گردد و خوشحالم که امروز موفق به اجرایش شده ام.

 

بهزاد سیفی، فرهاد فتحی، مهسا کاظمی،‌ احسان صفری و ایمان نظیفی در این نمایش ایفای نقش می کنند.

 

شایان ذکر است؛ عموم علاقه مندان می توانند برای دیدن این نمایش از ۱۵ تا ۳۰ دی ماه هر شب ساعت ۱۸ به تالار هنر اصفهان مراجعه نمایند.

 

در ضمن اجرای روز شنبه ۱۸ دی ماه این نمایش به خبرنگاران و عکاسان اختصاص دارد.

ارسال دیدگاه

جهت جلوگیری از اسپمرها و نظرات غیرمجاز، لطفا کد امینتی زیر را به صورت صحیح وارد نمایید

سر خط خبر ها …