کد خبر : 5873 ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت [ ۱۷:۲۶ ]
چاپ کردن صفحه ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوژه به روز و اجرای مناسب، رمز موفقیت نمایش “آقای همسر، خانم شوهر”

نویسنده و کارگردان نمایش “آقای همسر، خانم شوهر” رمز موفقیت این اثر هنری و استقبال چشمگیر مردم را در انتخاب سوژه به روز و اجرای مطلوب بازیگران توانمند آن ارزیابی کرد.

علی قیومی روز پنجشنبه در گفت و گو با پایگاه خبری “اصفهان مدیا” صداقت، انتخاب بازیگران مناسب و متخصص و صرف انرژی خوب را از دیگر ویژگی های این نمایش کمدی در جذب حداکثری مخاطبان برشمرد.

وی میزان رضایتمندی مخاطبان این اثر را نیز مطلوب ارزیابی کرد و گفت: از بازخورد مردم از طریق شبکه های اجتماعی و همچنین گفتگوهای چهره به چهره با تماشاگران این نمایش، می توان به جرات گفت که رضایت در حد بالایی بود.

به گفته نویسنده، کارگردان و بازیگر این نمایش کمدی، ازدحام جمعیت در شبهای پایانی نمایش بسیار زیاد بوده است و تمام صندلیهای سینما فلسطین، مکان اجرای نمایش پر از مخاطب می شد.

قیومی در خصوص اجرای این تئاتر در سالن سینما فلسطین گفت: یکی از دلایلی که این مکان به عنوان مکان اجرای تئاتر انتخاب شد این بود که در این سالن بیش از ۱۰ سال هیچگونه نمایش تئاتری برپا نشده است و برای اولین بار با اجرای نمایش آقای همسر خانم شوهر، این کار صورت گرفت.
وی با اشاره به استقبال گسترده مردم از این نمایش کمدی گفت: در طی اجرای نمایش با استقبال بی نظری مواجه شدیم و در سه شب آخر سالن نمایش کاملا مملو از جمعیت شد.

وی تصریح کرد: نمایش کمدی آقای همسر خانم شوهر یک نمایش کمدی انتقادی است که حدودا دو سال از شروع فعالیت آن می گذرد.

این هنرمند با اشاره به اینکه کار اول این نمایش به سفارش فرهنگسرای خانواده انجام پذیرفت، گفت: سفارش فرهنگسرا کاری در زمینه فضای مجازی در میان مردم بود از اینرو این نمایش آماده شد.
قیومی افزود: در نمایش دوم کار از حالت سفارشی خارج شده و بیشتر به سمت تئاتر گونه رفته است و این موضوع در اجرای سوم نیز بیشتر خواهد شد.
قیومی همچنین افزود: نمایش سوم با محوریت فرهنگ آپارتمان نشینی و روابط بین خانواده ها نوشته شده و در حال تمرین است.
او زمان اجرای نمایش سوم را از ۵ بهمن الی ۳۰ بهمن عنوان کرد.
این نویسنده و کارگردان تئاتر اضافه کرد: همچنین برای عید برنامه ویژه ای در نظر داریم که در صورت صلاحدید اجرا می شود.
این بازیگر و کارگردان تئاتر با بیان اینکه حمایت از هنرمنداان باعث رشد و توسعه هنر می شود، خاطرنشان کرد: هنوز هم منتظر حمایت هستیم چراکه بدون حمایت بخش دولتی و دیگر کسانی که می توانند حمایت کنند، کار بخوبی پیش نمی رود.
به گفته قیومی مسائل مالی و تامین هزینه ها، دغدغه اصلی هنرمندان و به ویژه بازیگران تئاتر به شمار می رود.

وی در خصوص نمایش دوم  اضافه کرد:: اجرای نمایش دوم به سفارش سازمان فرهنگی تفریحی و با محوریت تفریح خانواده ها نوشته شد و در باغ نور به اجرا درآمد.

به گزارش اصفهان مدیا ، علی قیومی نویسنده دارای مدرک از حوزه هنری در زمینه فیلمنامه نویسی و کارگردانی و همچنین مدرک دیپلم موسیقی است.

این هنرمند بطور حرفه ای حدود ۱۵ سال در حوزه نمایش فعالیت دارد.

او همچنین در  ۹ تله فیلم سابقه کار دارد به دلیل علاقه بیشتر به کار کمدی بیشتر زمان خود را در این ژانر و  همچنین خلق آثار مرتبط با زندگی مردم و مشکلات اجتماعی صرف می کند.

سعید یاردوستی، ابراهیم رحمانی، اسماعیل سلمانی، عباس جلیل زاده، ایمان نظیفی و رضا کریمی در این اثر نقش آفرینی کردند و علی قیومی، ضمن هنرنمایی در این نمایش، نویسندگی و کارگردانی آن را نیز بر عهده داشت.

** گفتگو و تنظیم از علیرضا حکیمیان///

ارسال دیدگاه

جهت جلوگیری از اسپمرها و نظرات غیرمجاز، لطفا کد امینتی زیر را به صورت صحیح وارد نمایید

سر خط خبر ها …